Soubor na festivalu Souznění 2015

souzV letošním roce má náš soubor tu čest zúčastnit se dalšího festivalu. Po tom, co se pár našich členů v létě zúčastnilo několika pořadů, včetně toho hlavního, na MFF Rožnovské slavnosti 2015, nás v prosinci čeká festival Souznění. Jedná se o mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel, který se odehrává hned na čtyřech místech – ve Václavovicích, Frýdku-Místku, Kozlovicích a Ostravě, letos v termínu 10. – 13. 12. Pořadatelem tohoto festivalu je hudební agentura Zdeny a SLPT Valašský vojvoda.

DSC_0346Několik čDSC_0211lenů našeho souboru se v něm představí v  sobotu 12. 12. v 15.00 v další repríze pořadu naší PhDr. Aničky Hrčkové Za nebeskou bránou II. – od sv. Máří do Tří králů, kde vystupujeme spolu s členy Komorního orchestru Pavla Josefa Vejvanovského z Nového Jičína, sólisty Chrámového sboru ze Štramberka (většina v tomto pořadu vystupujících členů sboru je však i členy našeho souboru) a Souborem lidových písní a tanců Valašským vojvodou z Kozlovic.

Pořad se odehraje v kostele sv. Michaela a sv. Barbory v Kozlovicích a provází jím naše Dana Macháčová. Vstupné je dobrovolné.

Více informací o festivalu naleznete zde,
informace o pořadu Za nebeskou bránou II. na stránkách festivalu naleznete zde,
pozvánku na pořad naleznete zde,
informace o vystupujících na stránkách festivalu naleznete zde, zde, zde a zde,
program festivalu pak naleznete zde.

Rádi se s Vámi v Kozlovicích setkáme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *